fbpx
ÖZBUDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Hakkımızda

Alanında uzman hekim kadromuz, modern tıp teknolojilerine uygun cihazlarımız ve bilimsel yeniliklere verdiğimiz önemle, siz değerli hastalarımıza daha kaliteli ve daha hijyenik bir hizmet sunabilmek için Ümraniye ve Sancaktepe Şubelerimizle hizmetinizdeyiz.

Polikliniklerimiz, bulunduğu bölgede birçok ilkle imza atarak; İmplant, Estetik Diş Hekimliği ve Ortodonti alanlarında sektörün öncüsü olmuş, sterilizasyon ve hasta memnuniyeti hassasiyetini her zaman korumuştur.

Çocuklarımızın Ağız ve Diş Sağlığı hakkında bilgi sahibi olması adına, çeşitli dönemlerde çevre okullar ziyaret edilerek, uzman hekimlerimiz tarafından sunumlar ve diş taramaları yapılmıştır.

Ağız ve diş sağlığınızın en iyi şekilde korunması için sizlere kesintisiz hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız .

Sevgi ve saygılarımızla…

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, problemli ağız ve diş yapısının estetik bir hale getirme işlemidir. Gülüş tasarımı, sadece diş ile ilgili değildir, dudak yapısı, diş eti seviyesi gibi işlemlerde komple gülüş tasarımı olarak değerlendirilir.

Çocuk Diş Hekimi

Çocuklarınızı korkutmadan muayene ederek onların diş sağlığını güvene almanıza yardımcı oluyoruz.

Diş Tedavisi

Diş, sağlığımızın en önemli parçalarından biridir. Bir çok hastalığın işaretini verdiği gibi ağız sağlığı için en önemli etkendir. Diş rahatsızlıklarını gidermek ve sağlıklı ağız yapısına kavuşmanız  için gereken bilgi birikimi ve donanıma sahibiz. 

ÖZBUDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Hekimlerimiz

Hemen Ara
WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?